Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dzieci z grupy Słoniki i Biedronki wraz z paniami czekają na występ, stoją ustawienia jeden za drugim.

Wczoraj, 28 stycznia w lubawskiej Hali OSiR odbył się 32 Finał WOŚP. Przedszkole Miejskie w Lubawie również włączyło się do udziału w akcji charytatywnej. Dzieci z najstarszych grup: Słoniki, Biedronki, Żółwiki, Kangurki, Lwiątka, Papużki, Pingwinki i Panterki wykonały piosenki o tematyce zimowej. W repertuarze były między innymi: „Bałwankowa rodzina”, „Pani Zima” czy „Zimowa poleczka”. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za obecność i wsparcie.

Dzieci z grupy Żółwiki stoją na scenie.

Dzieci z grupy Papużki stoją na scenie.

Dzieci z grupy Lwiątka stoją na scenie.

Dzieci z grupy Kangurki stoją na scenie.

Dzieci z grupy Pingwinki stoją na scenie.

Dzieci z grupy Panterki stoją na scenie.