Nowy rok szkolny w nowej odsłonie

Przedszkole Miejskie w Lubawie zaprasza dzieci

do grup przedszkolnych:  przedpołudniowych i popołudniowych.

Dajemy szansę wszystkim dzieciom!

Nasza oferta obejmuje:

Bezpłatne zajęcia w ramach podstawy programowej

– zajęcia taneczne

– zajęcia gimnastyki korekcyjnej

– zajęcia rytmiczne

– zajęcia języka angielskiego

Zajęcia płatne – deklaracje rodziców – oferta OSiR i MOK

– zajęcia piłki nożnej

– zajęcia plastyczno-manualne

W ramach podstawy programowej, zespół specjalistów Przedszkola Miejskiego w Lubawie oferuje Państwa dzieciom bezpłatną pomoc w zakresie:

– logopedii

– psychologii

– oligofrenopedagogiki

– terapii pedagogicznej

Catering:

W roku szkolnym 2017/2018 dostawcą posiłków dla dzieci jest “Karczma nad Sandelą” Pana W. Mergalskiego, która oferuje posiłki smaczne i zdrowe, skomponowane przez dietetyka – Panią A. Ismer, a najważniejsze, że docenione przez naszych Małych Smakoszy.

Zapewniamy:

– Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną, otwartą na potrzeby dziecka

– Nowoczesne metody, sprawdzone formy pracy z dziećmi

– Współpracę z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną oraz innymi placówkami specjalistycznymi

– Życzliwą i miłą atmosferę

– Zaangażowany w swoją pracę personel obsługi

– Ładne, estetyczne i bogato wyposażone sale zabaw, duży i bezpieczny ogród

– Liczne imprezy, uroczystości przedszkolne i wycieczki

– Udział dzieci w konkursach, przeglądach i spotkaniach

– Dobre i solidne przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowaliśmy ofertę zajęć z piłki nożnej pod czujnym okiem trenera.

Bardzo dużym zainteresowaniem w poprzednim roku szkolnym cieszyła się grupa popołudniowa. Zapraszamy tutaj szczególnie te dzieci, które przebywają wraz z rodzicem lub opiekunem w domach. Drodzy Rodzice, przyprowadźcie dziecko do naszego przedszkola,  tu spędzi czas w długie zimowe wieczory na miłej zabawie z rówieśnikami. To ważne dla prawidłowego rozwoju Waszych dzieci.

• Grupy popołudniowe – od godz. 14.00-19.00
  • Opłata tylko na Komitet Rodzicielski – 15 zł/mies.
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, języka niemieckiego dla dzieci 5,6-letnich. Darmowe zajęcia z rytmiki, tańca i gimnastyki korekcyjnej.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymują 50% zniżki na opłatę stałą i Komitet Rodzicielski.

Serdecznie zapraszamy dzieci z miasta i gminy Lubawa.

Przedszkole na Was czeka!