Nasz cennik

Propozycje czasowe wraz z kosztami:

• pobyt dziecka w systemie 6-godzinnym (20 dni w miesiącu)

opłata: 20 zł. + 15 zł (Komitet Rodzicielski) = 35 zł/mies. + wyżywienie 8,59/dzień

Razem 206,80 zł

• W tym zapewniamy bezpłatną naukę języka angielskiego, bezpłatne zajęcia z rytmiki, tańca i gimnastyki korekcyjnej.
  • W grupach 5,6-letnich dzieci będą korzystały z bezpłatnych zajęć z języka niemieckiego.
  • pobyt dziecka w systemie 7-godzinnym (20 dni w miesiącu)

opłata  40 zł. + 15 zł(Komitet Rodzicielski) = 55 zł/mies. + wyżywienie 8,59/dzień

Razem: 226,80 zł

• W grupach 5,6-letnich dzieci będą korzystały z bezpłatnych zajęć

z języka niemieckiego.

• pobyt dziecka w systemie 8-godzinnym (20 dni w miesiącu)

opłata: 60 zł + 15zł  (Komitet Rodzicielski) = 75 zł/mies. + wyżywienie 8,59/dzień

Razem: 246,80 zł

• W grupach 5,6-letnich dzieci będą korzystały z bezpłatnych zajęć

z języka niemieckiego.

• pobyt dziecka w systemie 9-godzinnym (20 dni w miesiącu)

opłata 80 zł + 15 zł (Komitet Rodzicielski) = 95 zł/mies. + wyżywienie 8,59/dzień

Razem:266,80 zł

• pobyt dziecka w systemie 10- godzinnym(20 dni w miesiącu)

100 zł + 15 (Komitet Rodzicielski) = 115 zł/mies. + wyżywienie 8,59/dzień

Razem: 286,80 zł

• W tym zapewniamy bezpłatnąnaukę języka angielskiego, bezpłatne zajęcia z rytmiki, tańca i gimnastyki korekcyjnej.
  • W grupach 5,6-letnich dzieci będą korzystały z  bezpłatnych zajęć z języka niemieckiego.

Specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowaliśmy ofertę zajęć z piłki nożnej pod czujnym okiem trenera.

Bardzo dużym zainteresowaniem w poprzednim roku szkolnym cieszyła się grupa popołudniowa. Zapraszamy tutaj szczególnie te dzieci, które przebywają wraz z rodzicem lub opiekunem w domach. Drodzy Rodzice, przyprowadźcie dziecko do naszego przedszkola,  tu spędzi czas w długie zimowe wieczory na miłej zabawie z rówieśnikami. To ważne dla prawidłowego rozwoju Waszych dzieci.

• Grupy popołudniowe – od godz. 14.00-19.00
  • Opłata tylko na Komitet Rodzicielski – 15 zł/mies.
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, języka niemieckiego dla dzieci 5,6-letnich. Darmowe zajęcia z rytmiki, tańca i gimnastyki korekcyjnej.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymują 50% zniżki na opłatę stałą i Komitet Rodzicielski.

Serdecznie zapraszamy dzieci z miasta i gminy Lubawa.

Przedszkole na Was czeka!