“Zimowe wędrówki” w czasie ferii.

W piątek w czasie “aktywnych ferii zimowych” wybraliśmy się na wędrówkę do “krainy kolorów”. W ranku bawiliśmy się śniegowymi kulami, odwiedziliśmy bałwanka w krainie wiecznych śniegów i razem z  jego przyjaciółmi z przedszkola „Nutka” śpiewaliśmy piosenkę „Little Snowflake”. Po śniadaniu biegaliśmy po barwnych kamykach przy melodii „Music Fun”, jechaliśmy pociągiem śpiewając piosenkę „Chugga, Chugga!”. W podróż zabraliśmy ze sobą misie i inne zwierzęta. Potem odpoczywaliśmy na kolorowej chuście. Podczas zabaw utrwalaliśmy słownictwo w językach angielskim i niemieckim. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. W wędrówce towarzyszyły nam panie Anita, Martyna i Ewa.

W taki sposób zakończyliśmy wspaniałe ferie. Dziękujemy za wspólna zabawę.

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska

Przejdź do treści