XV FESTYN RODZINNY

W minioną sobotę, 8. czerwca w naszym Przedszkolu odbył się festyn rodzinny, do udziału w którym zaprosiliśmy najmłodszych mieszkańców miasta z rodzinami. Był to już piętnasty Festyn Rodzinny, zorganizowany w ramach Dni Rodziny, których tegoroczne hasło brzmi: „Małżeństwo, dobre relacje, silna rodzina”.
Ideą festynu zawsze jest wspólne spędzenie czasu w gronie rodziny i znajomych oraz promowanie wspólnej zabawy dzieci i rodziców.
Na scenie występowały grupy przedszkolne, które swoim śpiewem, tańcem, pokazami gimnastycznymi umilały piknikowy czas, a których mogli podziwiać rodzice i dziadkowie. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, pokaz aut sportowych, kąciki zabaw, tworzenie baniek mydlanych, malowanie techniką EBRU, konkurs na rysunek rodziny, pokaz kick-boxingu i pierwszej pomocy itd. W ofercie gastronomicznej festynu znalazło się ciasto, lody, kawa, napoje, kiełbaski z grilla, hot-dogi oraz pyszna zupa. Dziękujemy za udział w tym pięknym wydarzeniu.