Wycieczka “Pingwinków” na wystawę przyrodniczą

Dzieci z grupy „Pingwinki” wybrały się do Pałac Mortęgi Hotel & SPA na wystawę przyrodniczo – łowiecką zorganizowaną przez ZO PZŁ Olsztyn. Podczas spotkania dzieci wysłuchały ciekawostek na temat zwierząt, które można spotkać w polskich lasach. Miały okazję z bliska podziwiać trofea myśliwskie, zobaczyć i dotknąć m.in: poroże jelenia, parostki sarny, łopaty daniela, a także fajki i szable dzika. Po wystawie zwiedziliśmy mini zoo, gdzie na żywo podziwialiśmy zwierzęta różnych gatunków. Ta wyjątkowa lekcja przyrody na długo zapadnie w naszej pamięci, z pewnością uwrażliwiła ona dzieci na piękno otaczającej nas przyrody oraz wzbudziła poczucie odpowiedzialności za nią. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!

Grupa dzieci wraz z p. Dawidem Nowakowskim pozuje do zdjęcia na tle wystawy przyrodniczo-łowieckiej

Na zdjęciu grupa dzieci karmi króliki

Na zdjęciu dzieci podziwiają i głaszczą konia

Na zdjęciu 4 dzieci podziwia wystawę wilków

Przejdź do treści