“Światowy Dzień Pluszowego Misia”

motylki

24 listopada w naszym przedszkolu wszystkie grupy wzięły udział w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „ milutkim przyjacielem”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe,  misiowy taniec, konkursy.  Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Składamy serdecznie podziękowania Radzie Rodziców z Przedszkola Miejskiego za ufundowanie dla dzieci upominków – pacynek

z okazji „Dnia Pluszowego Misia”.

Bardzo dziękujemy, że kolejny raz możemy na Państwa liczyć!

biedronki

Zdjęcie przedstawia grupę Biedronki pozującą do wspólnego zdjęcia z okazji „Dnia Pluszowego Misia”

delfinki

Zdjęcie przedstawia grupę Delfinki pozującą do wspólnego zdjęcia z okazji „Dnia Pluszowego Misia”