“Dzień Pluszowego Misia” w grupie Żółwiki

24 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Dzieci z grupy „Żółwiki” uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem.

Uroczysty dzień rozpoczął się od wspólnej zabawy przy piosenkach „Dwa misie”, „Niedźwiadek” i „Jadą misie”.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom  fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki pozujące do wspólnego zdjęcia z wychowawcą. W tle dekoracja misie.

Zdjęcie przedstawia dzieci uczestniczące w konkurencji. Nawlekanie sznureczka na czas .

IMG

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki trzymające w rękach misiowy pojemnik z piłeczkami.

IMG

Na zdjęciu chłopiec trzymający w ręku balon misia.

IMG

Na zdjęciu dziewczynka pokazująca na tablicy multimedialnej Misie i ich cienie.