“Sport to zdrowie” aktywne ferie

IMG

“Sport to zdrowie”🏃🏃‍♀️⚽⛹️⛹️‍♀️ pod takim hasłem dzisiejszy poranek spędziły dzieci z grup Panterki, Lwiątka, Pingwinki, Biedronki oraz Motylki, Słowiki i Wiewiórki. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i ćwiczeniach ruchowych, dzięki którym rozwijały swoją kondycję, sprawność fizyczną, a także motorykę dużą i koordynację wzrokowo-ruchową ⛹️‍♀️⛹️⚽🏃‍♀️
Brawo💪💪💪

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas ćwiczeń ruchowych.

Przejdź do treści