Rainbow colours! Język angielski w grupie “Reniferki”.

IMG

Zajęcia z języka angielskiego w grupie„Reniferki”  toczyły się wokół nowej piosenki  „Rainbow colours” z serii Bounce Patrol! Link do piosenki : https://www.youtube.com/watch?v=nkN6MPJSzAs Utrwaliliśmy nazwy kolorów w języku angielskim oraz rozszerzyliśmy zakres leksykalny o nowe słowa: ‘the sun’ – słońce, ‘ a tangerine’ – mandarynka, ‘a flamingo’ – flaming, ‘snow’ – śnieg, ‘the sky’ – niebo, ‘a frog’ – żaba, ‘an apple’ – jabłko, ‘roller skates’ – rolki.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące w kole w sali przedszkolnej. W środku koła leżą karty obrazkowe.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę oraz chłopca siedzących na poduszkach w sali przedszkolnej. Dzieci prezentują karty obrazkowe. Dziewczynka ukazuje kartę z cytryną – ‘a lemon’, a chłopiec z bananem – ‘a banana’.

Przejdź do treści