Pomagamy zwierz─Ötom­čĺŚ

We wtorek 18 lutego go┼Ťcili┼Ťmy w naszym przedszkolu pracownika OTOZ ANIMALS ÔÇô SCHRONISKO I┼üAWA­č匭čÉĽ­čÉł. Dzieci dowiedzia┼éy si─Ö, jak nale┼╝y dba─ç o zwierz─Öta, co to za miejsce oraz jak mo┼╝na pom├│c czworonogom tam mieszkaj─ůcym. Z zada┼ä przedszkola jest r├│wnie┼╝ uwra┼╝liwianie najm┼éodszych na los bezdomnych, bezbronnych zwierz─ůt. Wirtualny spacer po schronisku przybli┼╝y┼é dzieciom obraz mieszkaj─ůcych tam zwierz─ůt.

┬áNa r─Öce pracownika przekazali┼Ťmy wszystkie dary przyniesione przez dzieci i rodzic├│w dla zwierz─ůt. Ka┼╝da puszka karmy to dla podopiecznych schroniska wielka pomoc i rado┼Ť─ç, kt├│ra pomaga ocali─ç kolejne zwierz─Ö. Dzi─Ökujemy wszystkim, kt├│rzy w┼é─ůczyli si─Ö w akcj─Ö.