“Pingwinki” – “English corner” – wrzesień 2019r.

„Pingwinki” na zajęciach języka angielskiego poznały bohaterów książki „I love Boo”. Dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, ruchowych. Obrazowały wprowadzane słownictwo i zwroty ruchem, gestem i mimiką w piosenkach „Hello”, „ Bye-bye”, „Chugga, Chugga!”, podczas słuchania historyjki “Story 1”. Dzieci uczyły się języka w zabawach manipulacyjnych poprzez własne doświadczenia, posługując się elementami wyprawki. Wskazywały na obrazkach 4 kolory: niebieski, zielony, czerwony i żółty. Nazywały kolory klocków, samochodów, liści na „jesiennym dywanie” oraz grzybów. Klasyfikowały przedmioty według podanych kryteriów, tworzyły rytmiczne szeregi. Powtarzały rytuały związane z tokiem zajęć oraz starały się przestrzegać ustalonych reguł obowiązujących w czasie zajęć.

„Pingwinki” życzę Wam powodzenia i miłej zabawy na kolejnych zajęciach i zapraszam do galerii.

Ewa Raszkowska

dav

dav

dav

dav

dav

dav

btr

btr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Przejdź do treści