OSTRZEŻENIE

DRODZY RODZICE , PRZEDSIĘBIORCY, MIESZKAŃCY LUBAWY !

W naszym mieście pojawiły się próby wyłudzenia pieniędzy od lokalnych przedsiębiorców na rzecz naszego przedszkola. Zwracamy się z apelem o nieprzekazywanie żadnych środków finansowych osobom, bądź instytucjom powołującym się na współpracę z Przedszkolem Miejskim w Lubawie. Informujemy również, że środki finansowe pozyskujemy samodzielnie, bez udziału pośredników.

Przedstawiamy Państwu treść e –maila wysyłanego do przedsiębiorców. W razie wszelkiego rodzaju wątpliwości prosimy o kontakt z naszą placówką.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego

Magdalena Pankowska

Treść e- maila:

Ruda Śląska 11.02.2016 r

Przedstawienie oferty współpracy w celu  wsparcia dla
Przedszkola Miejskiego w Lubawie, ul Rzepnikowskiego 9

W odpowiedzi na zapotrzebowanie i braki w zaopatrzeniu
Przedszkola Miejskiego w Lubawie, nasza firma zobligowała się pomóc w uzyskaniu środków na cele wyznaczone przez dyrektorów szkół i przedszkoli.

Poszukujemy lokalnych dobroczyńców chętnych jednorazowo wspomóc ten projekt dowolną kwotą.

Każdy z uczestniczących otrzymuje dyplom z podziękowaniami, jak również może odpisać daną kwotę od podatku, otrzymując fakturę VAT.
Dofinansowanie danej placówki wiąże się również z nieocenioną wdzięcznością całego personelu placówki oraz dzieci, które do niej uczęszczają.
Do zakończenia akcji brakuje 400 zł, lecz każda kwota jest ogromnym krokiem w przód dla danej placówki, w tym wypadku dla lokalnego przedszkola. My z naszej strony wysyłamy fakturę drogą elektroniczną jak i pocztową. Po zakończeniu akcji, zostaje wysłana paczka z nowymi materiałami dydaktycznymi do danej placówki. Lista potrzebnych materiałów jest sporządzana w konsultacji z dyrektorem danej placówki.
Mam nadzieję ,że zarówno Pan jak i inni regionalni przedsiębiorcy weźmie udział w tej akcji.

Z Pana strony oczekujemy tylko określenia wysokości kwoty, która jest zależna wyłącznie od Pana, oraz numeru NIP Pańskiej firmy.