Narodowe Święto Niepodległości w grupie Pingwinki

Dzień upłynął nam na zabawach i pogadankach kształtujących postawę szacunku do naszego kraju, symboli narodowych, poszerzaniu wiedzy na temat własnej ojczyzny. Doskonałą lekcją historii było uczestnictwo w akademii zorganizowanej przez rówieśników z okazji jutrzejszego święta. Dzieci wzięły też udział w akcji #SzkołaDoHymnu i o godz. 11:11 odśpiewały “Mazurek Dąbrowskiego”.

Grupa dzieci trzymając białe i czerwone kartki papieru utworzyła flagę Polski. W tle napis z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dzieci siedzą na dywanie, przed nimi czerwone kartki papieru, na których został ułożony napis Polska z białych kamyków.

Na tle napisu “11 listopada Narodowe Święto Niepodległości” chłopiec i dwie dziewczynki prezentują prace plastyczne – orła białego wykonanego z piórek na czerwonej kartce.

Przejdź do treści