Konkurs plastyczny z tworzywa przyrodniczego pt. “Ulubiony mieszkaniec lasu” rozstrzygnięty.

Pani dyrektor Anita Grubalska-Brodawka wręczyła dyplomy i nagrody dzieciom biorącym udział w konkursie pt. „Ulubiony mieszkaniec lasu z tworzywa przyrodniczego”. Uczestnikami konkursu byli: Katarzyna Pielenc, Kornelia Kasprzycka, Dorota Paprocka, Lena Gross, Artur Zwiniarski, Łukasz Rumiński,  z grupy “Papużki”, Natalia Sendlewska, Wiktoria Neumann, Stanisław Szefler z grupy “Lwiątka”, Agata Rykaczewska, Zofia Dynarska, Paweł Rożentalski, Błażej Chorzelewski z grupy “Kangurki”, Mateusz Kaźmierski, Weronika Truszczyńska z grupy “Tygryski”, Marcin Fidora z grupy “Reniferki”, Stanisław Zapora, Zofia Trybus i Wojciech Trybus z grupy “Delfinki”, Klara Jackiewicz, Antonina Witkowska, Laura Rutecka z grupy “Żółwiki”, Natalia Jędrzejewska, Karolina Wandzlewicz, Klara Jackiewicz z grupy “Niedźwiadki”. Stwierdziliśmy jednogłośnie, że wszystkie dzieci wykonały bardzo ciekawe prace plastyczno-techniczne i za „twórcze działa” otrzymają dyplomy i upominki. Upominki ufundowała Rada Rodziców i Urząd Miasta. Prace plastyczne były wystawione w holu naszego przedszkola, wzbogacają nadal „kąciki przyrody” w salach. Niektóre “leśne zwierzęta” zostały przekazane na konkurs plastyczny organizowany w ramach targów myśliwskich Hubertus Arena 2018 w Expo MAZURY. Zwyciężczynią konkursu została nasza wychowanka Karolinka Wandzlewicz z grupy “Niedźwiadki”. 14.10.2018r. odebrała z rodzicami główną nagrodę w Ostródzie. Dziewczynka otrzymała kamerę sportową, słuchawki, puzzle oraz grę Ego family. Bardzo gratulujemy laureatce i jej rodzicom. Wszystkim dzieciom i ich bliskim dziękujemy za udział w twórczej zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Organizatorzy konkursu: Ewa Raszkowska i Mirosława Ławicka. Zapraszamy do galerii.