KONKURS EKOLOGICZNY

21 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się „Konkurs ekologiczny” dla dzieci 5 i 6- letnich podsumowujący wiedzę i umiejętności ekologiczne. Każdą grupę reprezentował dwuosobowy zespół. Dzieci świetnie odpowiadały na wylosowane pytania i wykonały zadanie polegające na właściwej segregacji śmieci do odpowiedniego koloru worka. Wszyscy reprezentanci okazali się ekspertami w dziedzinie ekologii i otrzymali nagrody. Były dyplomy, książeczki edukacyjne oraz gry i puzzle dla swojej grupy. Sponsorem nagród był Urząd Miasta, a reprezentowała go pani Anna Przybyszewska zajmująca się ochroną środowiska w naszym mieście. Dziękujemy za piękne nagrody. Na pamiątkę naszego spotkania każdy otrzymał naklejkę w postaci kropelki wody, która ma nam przypominać o jej oszczędzaniu.  Konkurs opracowały i prowadziły pani Ula i pani Mirka.