“KĄCIK CIEKAWEJ KSIĄŻKI” – “PINGWINKI”

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” Hanna Więczkowska i Karol Rudnicki, rodzeństwo Laury, Dawida i Szymka, przeczytali swoim młodszym koleżankom i kolegom „Prawa dzieci do słuchania bajek i opowiadań” oraz  książki pt. „Well – E”, „Auta” oraz utwór J. Papuzińskiej pt. „Jak nasza mama hodowała potwora”. „Pingwinki” z przyjemnością, bardzo uważnie słuchały bajek i opowiadań, a potem przyklejały i rysowały straszne, nie znane, żyjące w wyobraźni dzieci „stwory”.

„Pingwinki” poznały wartość przyjaźni oraz to, że często strachem reagujemy, gdy czegoś nie znamy i wyobrażamy sobie straszne rzeczy.

Serdecznie dziękujemy Hani i Karolowi za poświęcony nam czas Zapraszamy do lektury i galerii zdjęć.

Ewa Raszkowska