Jesienne prace “Niedźwiadków”

Dziewczynka w granatowej bluzie maluje farbą sylwetę grzybka. Służy jej w tym patyczek kosmetyczny maczany w czerwonej farbie.
Prace plastyczne to świetny sposób na rozwijanie u maluchów zdolności motorycznych, manualnych, poznawanie nowych, nieznanych im rzeczy oraz kolorów. Zajęcia plastyczne również pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni.
Dzieci chętnie zasiadają do wspólnej pracy, a na ich twarzach zawsze maluje się zaciekawienie😃
Przedszkolaki siedzą przy stoliku i wykonują jesienną pracę plastyczną. Pani nauczycielka pomaga dzieciom w tym trudnym zadaniu.

Uśmiechnięta dziewczynka w różowej bluzie maluje czerwoną farbą sylwetę grzybka.

Dwójka przedszkolaków z grupy "Niedźwiadki" prezentuje swoją pracę plastyczną- jesienne grzybki.

Dwójka przedszkolaków z grupy “Niedźwiadki” prezentuje swoją pracę plastyczną- jesienne grzybki.