Spacery “Niedźwiadków”

Przedszkolaki prezentują swojego "węża", który służy maluchom do nauki chodzenia w parach.

Jesienna aura sprzyja wyjściom przedszkolaków zwiedzać okolice przedszkola. Dzieci uwielbiają spacerować, podziwiać przyrodę, oglądać ptaki oraz zbierać liście.

"Niedźwiadki" pozują do wspólnego zdjęcia ze swoją panią. W tle widać pobliskie budynki , choinki i drzewa w jesiennym słońcu.

“Niedźwiadki” pozują do wspólnego zdjęcia ze swoją panią. W tle widać pobliskie budynki , choinki i drzewa w jesiennym słońcu.

Zdjęcie przedstawia najmłodsze smyki podczas jesiennego spaceru w pobliżu przedszkola.

Przedszkolaki prezentują swojego “węża”, który służy maluchom do nauki chodzenia w parach.