Wielkie sprzątnie “Niedźwiadków”

Dziewczynka w czerwonej czapce trzyma czarny worek na śmieci.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” chętnie włączyły się w ogólnopolską akcję “SPRZĄTANIE ŚWIATA”. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane wyjściem w celu posprzątania okolic naszego przedszkola. “Niedźwiadkom” towarzyszyło tegoroczne hasło “Myślę, więc nie śmiecę”. Zaopatrzeni w rękawiczki i worki na śmieci maluchy dzielnie ruszyły “w świat”😍

Chłopiec w niebieskiej kurtce prezentuje foliową rękawiczkę, służącą do sprzątania śmieci.

Chłopczyk z grupy "Niedźwiadki" wrzuca śmieci do worka, trzymanego przez swoją panią.

Chłopczyk z grupy “Niedźwiadki” wrzuca śmieci do worka, trzymanego przez swoją panią.

Przedszkolaki zbierają śmieci z trawnika i wrzucają do worka trzymanego przez panią.

Dziewczynka w czerwonej czapce trzyma czarny worek na śmieci.