DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W PINGWINKACH

W tym dniu tak lubianym przez dzieci popularyzowaliśmy tradycyjne bajki i baśnie, w których to dobro zawsze zwycięża oraz uczyliśmy się odróżniać świat fikcji od realnej rzeczywistości. Pingwinki prezentowały swoje stroje, a biorąc udział w zabawie “Zaginiony pantofelek” ćwiczyły określanie kierunków i przeliczanie. Dzieci odegrały również scenki parateatralne znanej bajki “Jaś i Małgosia, do której stworzyły dekorację, a także próbowały odtworzyć tańce “Zumba Kids”.

Dwoje dzieci w przebraniu wilka i Czerwonego Kapturka. W tle napis “Dzień postaci z bajek”.

Czworo dzieci przebranych za Bambi, policjanta, tygryska i Strażaka Sama.

Grupa chłopców przebranych za super – bohaterów.

Dziewczynki w pięknych strojach księżniczek, pośród nich jeszcze piękniejsza czarownica.

Przejdź do treści