„Dzień Pluszowego Misia” – Niedźwiadki

25 listopada grupa Niedźwiadki obchodziła „Dzień Pluszowego Misia”. Przedszkolaki w tym szczególnym dniu zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Jak przystało na święto były tańce, zabawy, konkursy, zagadki – oczywiście z misiem w roli głównej. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną i dowiedziały się o historii pluszowego misia, zgadywały tytuły bajek, z których pochodzą prezentowane misie – opowiadały o nich. Nie zabrakło zabaw: grafomotorycznych, rozwijających kompetencje matematyczne i kształtujących umiejętność czytania. Dużo radości sprawiły przedszkolakom „Misiowe humory…”, czyli zabawy z emocjami, dzieci mogły nazywać i odtwarzać emocje przedstawione na tablicy. Każdy Niedźwiadek wykonał również tematyczną prace plastyczną.

Przejdź do treści