Dzień Edukacji Narodowej – grupa Motylki

DEN

14 październik to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Ciepłe i gorące” życzenia kierowały do pracowników naszego przedszkola dzieci z grupy „Motylki”, które w tym roku przygotowały akademię. Wychowankowie dziękowali wszystkim za trud, za uśmiech, za okazywane serce w codziennej pracy z dziećmi poprzez wiersze, piosenki i taniec. Dzieci udowodniły, że „Nasze przedszkole to wielka rodzina” i każdy pełni w nim ważną rolę. Na zakończenie wręczyły zaproszonym gościom laurki z życzeniami.

Za występ przedszkolacy zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Dzień upłynął wszystkim w miłej i sympatycznej atmosferze.

DEN

Zdjęcie przestawia dziewczynkę i chłopca witających pracowników przedszkola i zaproszonych gości.

DEN

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i chłopca, którzy recytują kolejno zwrotki wiersza.

DEN

Zdjęcie przedstawia siedmioro dzieci, które recytują kolejno zwrotki wiersza.

DEN

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i dwóch chłopców recytujących wiersz.

DEN

Zdjęcie przedstawia dzieci śpiewające piosenkę pt. “Przedszkole drugi dom”.

DEN

Zdjęcie przedstawia tańczące dziewczynki.

DEN

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Motylki z wychowawczynią, Panią wicedyrektor i Panią pomocą na tle dekoracji z okazji Dnia Edukacji Narodowej.