“Bale, bale …. w karnawale”

Grupa Panterki

Każdy przedszkolak z wielką niecierpliwością co roku czeka na Bal Karnawałowy. Kolorowe dekoracje, balony, serpentyny i skoczna muzyka dają dzieciom wiele radości i szczęścia. Do tego mogą przebrać za jakąś postać, stać się na chwilę kimś innym. W tym roku Bal Karnawałowy w Przedszkolu Miejskim w Lubawie odbył się w 14 i 15 lutego. Do przedszkola zawitali przeróżni goście: wróżki, superbohaterowie, księżniczki,  motylki, policjanci, strażacy, kotki, piraci, nie sposób wszystkich wymienić. Na początku imprezy odbyła się parada, na której uczestnicy prezentowali swoje stroje. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, w kole lub w parach, przeplatane zabawami i korowodami. Bal umożliwił dzieciom i paniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu, co było głównym celem imprezy.

Grupa Lwiątka

Grupa Żółwiki