Walentynkowe zabawy w Motylkach

Copy

14 lutego w naszej grupie odbyły się zabawy walentynkowe. Obejrzeliśmy film edukacyjny „Walentynki” opowiadający o historii tego święta.  Bawiliśmy się z matą do kodowania utrwalając litery, cyfry, orientację na macie i  uzyskaliśmy kontur serca. Z liter na serduszkach ułożyliśmy napis dzisiejszego święta. Podczas przerwy w muzyce poszukiwaliśmy połowy swojego serduszka. Dla swoich bliskich wykonaliśmy  walentynkowe kartki ćwicząc sprawność manualną podczas zwijania papierowych kulek.

Dzisiaj było bardzo czerwono i wesoło!!!

Copy

Dzieci w czerwonych bluzkach pozują do zdjęcia z balonikami w kształcie serduszka. Przed nimi leży mata do kodowania i ułożony kontur serca.

IMG Copy

Dzieci siedzą na dywanie wokół maty do kodowania, a dziewczynka układa czerwony kwadrat według wylosowanego kodu.

IMG Copy

Dzieci maszerują wokół maty z ułożonym konturem serca i wyklaskują rytm.

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują połączone połówki serduszka.

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują dwie pasujące połówki serduszka.

IMG Copy

Dwie dziewczynki i chłopiec prezentują wykonane dla rodziców kartki walentynkowe.

IMG Copy

Dwie dziewczynki i chłopiec prezentują wykonane kartki walentynkowe dla rodziców.

IMG Copy

Trzej chłopcy prezentują wykonane dla rodziców kartki walentynkowe.

IMG Copy

Trzej chłopcy prezentują wykonane dla rodziców kartki walentynkowe.

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują wykonane dla rodziców kartki walentynkowe.

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują wykonane dla rodziców kartki walentynkowe.