Aktywne “Niedźwiadki”

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Niedźwiadki", które biorą czynny udział w rozstawionym przez nauczyciela torze przeszkód. Zadanie polega na pokonaniu różnych znaczników, takich jak krążki, pachołki itd.
Po dłuższej przerwie dzieci z grupy “Niedźwiadki” wróciły do aktywności fizycznej. Dzisiejsze zajęcia spędziliśmy na konkurencjach polegających na rywalizacji dziewczynki vs chłopcy 😉 Zawody zaczęły się od wyścigów na workach w różnych pozycjach ciała, które angażowały wszystkie mięśnie.
Następnie dzieci doskonale pokonały wyścigi w workach oraz tor przeszkód! Zajęcia zakończyły się rozciąganiem zmęczonych mięśni:).
Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Niedźwiadki", które biorą czynny udział w rozstawionym przez nauczyciela torze przeszkód. Zadanie polega na pokonaniu różnych znaczników, takich jak krążki, pachołki itd.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Niedźwiadki”, które biorą czynny udział w rozstawionym przez nauczyciela torze przeszkód. Zadanie polega na pokonaniu różnych znaczników, takich jak krążki, pachołki itd.

 

Na zdjęciu widać dziewczynkę w białej koszulce, której zadaniem jest pokonać odległość sali skacząc obunóż w czerwonym worku.

Na zdjęciu widać dziewczynkę w białej koszulce, której zadaniem jest pokonać odległość sali skacząc obunóż w czerwonym worku.

Dziewczynka w różowym stroju gimnastycznym siedzi na podłodze i poprawnie wykonuje siad prosty.

Dziewczynka w różowym stroju gimnastycznym siedzi na podłodze i poprawnie wykonuje siad prosty.

Dzieci z grupy "Niedźwiadki" siedzą w kole i wykonują siad prosty. Dotykają dłońmi swoich stóp.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” siedzą w kole i wykonują siad prosty. Dotykają dłońmi swoich stóp.

Przejdź do treści