Dzień Ziemi w grupie Reniferki

IMG

22 kwietnia dzieci z grupy Reniferki włączyły się w obchody Dnia Ziemi. Dominowały stroje w kolorze niebieskim i zielonym- jako symbol naszej planety. Dzieci obejrzały film edukacyjny o Ziemi, utrwaliły wiedzę o zachowaniach proekologicznych podczas quizów, miały możliwość praktycznej segregacji śmieci do właściwych pojemników. Reniferki wykonywały także zadania na kartach pracy. Zapraszamy do galerii 😊

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Reniferki, które pozują do zdjęcia, trzymając w rękach niebieskie i zielone dłonie – jako kolory Ziemi. Na zdjęciu znajduje się też globus oraz pojemnik do segregacji odpadów.

IMG

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci które dłońmi wskazują globus.

IMG

Zdjęcie przedstawia dwoje dzieci, które segregują porozrzucane na podłodze śmieci do właściwych pojemników. W tle widać dzieci z grupy, które siedzą w kole, obserwują i czekają na swoją kolej.

IMG

Zdjęcie przedstawia sześcioro dzieci, które siedzą przy stoliku i wykonują zadania na karcie pracy – segregacja odpadów.

Przejdź do treści