Day: 5 grudnia 2018

Kreatywne Mikołaje Panterek

Dzieci z grupy Panterki wykonały kreatywne Mikołaje. Głowę wykonali z talerzyka papierowego, brodę zaś z płatków kosmetycznych. Ponadto przedszkolaki wspólnie ustroili choinkę, dekorując ją wieloma bombkami oraz łańcuchami. Panterki są już gotowe na przyjście Mikołaja.

“Razem na Święta”

03 grudnia odbyły się Integracyjne Warsztaty Świąteczne. Celem spotkania było wykonanie kartek świątecznych, które będą wysyłane do innych miast oraz instytucji. W warsztatach wzięli udział uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, przedstawiciele Przedszkola Miejskiego w Lubawie, Ama

Kangurki czekają na Mikołaja

Dziś przygotowaliśmy niespodziankę dla Mikołaja. Używając papierowych talerzyków, farb, kredek, papieru, nożyczek i waty wykonaliśmy głowy Mikołaja. Mamy nadzieję, że mu się spodobają i nas jutro odwiedzi, by zobaczyć jakie niespodzianki dla Niego przygotowaliśmy. Czekamy !!!