Day: 21 grudnia 2017

Panterki ślą życzenia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia dzieci oraz panie z grupy Panterki życzą zdrowych, spokojnych i radosnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie. Niech ten czas spędzony z najbliższymi napełni każdego z nas pozytywną energią i spokojem ducha na cały nadchodzący Nowy Rok.

Życzenia “Reniferków”

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą. Grupa “Reniferki” życzy, aby były one wyjątkowe, a chwile spędzone razem z rodziną były magiczne i niezapomniane.      Niech napełnią wszystkich pozytywną  energią

Wigilia u Niedźwiadków

Wigilia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy – taki czas nastał również w grupie Niedźwiadków.  Dzieci pomogły w przygotowaniu stołu wigilijnego, na którym nie zabrakło białego obrusu, świec, stroików i sianka z mały

Wigilia u Kangurków

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzymy zdrowia, miłości niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.     KANGURKI!!!