“Ziemia to nasz dom”- grupa Niedźwiadki

IMG

Już od najmłodszych lat uczymy nasze przedszkolaki postaw proekologicznych. Dzieci z grupy Niedźwiadki przygotowując się do Święta Ziemi dowiedziały jak należy dbać o naszą planetę. Nasze maluchy uczyły się segregować śmieci, zaprojektowały eko- zabawki, poznały piosenkę pt. Ziemia to nasz dom. Niedźwiadki dowiedziały się również tego jak ważne jest oszczędzanie energii, wody i sadzenie drzew.

IMG

Dziewczynka wybiera przedmiot ze zbioru różnego rodzaju śmieci

IMG

Chłopiec wrzuca śmieci do kosza w kolorze żółtym

IMG

Dziewczynka przyporządkowuje śmieci do odpowiedniego kosza za pomocą gry multimedialnej

IMG

Chłopiec projektuje eko-zabawkę dorysowując butelkom umieszczonym na ilustracji różne elementy.

IMG

Chłopiec koloruje planetę Ziemię

received

Grupa dzieci ustawiona w rzędzie z transparentem proekologicznym

received

Dzieci wraz z panią uczestniczą w pochodzie.

Przejdź do treści