Zabawy ruchowe Tygrysków

IMG

Tygryski doskonaliły dziś sprawność fizyczną całego ciała poprzez udział w zabawach ruchowych z użyciem kół hula-hop, kolorowych piłeczek i obręczy.⛹️‍♂️🤸‍♂️⛹️‍♀️
Podczas ćwiczeń dzieci zadbały o rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej👀✋, motoryki dużej🤸‍♂️, a także doskonaliły zmysł równowagi i elementy terapii ręki.✋✋✋
Brawo Tygryski 🐯🐯🐯

Zdjęcie przedstawia dzieci wykonujące ćwiczenie oddechowe, polegające na przesuwaniu piłeczki umieszczonej w obręczy za pomocą oddechu.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę układająca kolorowe piłeczki w kubeczkach według podanego wzoru.

Zdjęcie przedstawia dzieci przenoszące piłeczkę z talerzyka na talerzyk za pomocą stóp.

Zdjęcie przedstawia chłopca przechodzące przez kolorowe obręcze. Chłopiec w ręku trzyma łyżeczkę na której umieszczona jest piłka.