Zajęcia otwarte w grupie Panterki

received

Zajęcia otwarte w grupie Panterki.🐆🐆🐆
W dniu dzisiejszym w grupie Panterki odbyły się zajęcie otwarte dla rodziców. 🐆🐆🐆
Spotkania te są jedną z wielu form współpracy przedszkola z rodzicami. Stanowią okazję do integracji środowiska przedszkolnego, a także wzmacniania więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicem. 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👧
Podczas zajęć przedszkolaki wraz z rodzicami brały udział we wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych.
Następnie dzieci dzieci doskonaliły swoje umiejętność w “literkowych zabawach”.🔡🔠🔤

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z nauczycielem siedzących na dywanie podczas zabaw z literkami.

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z rodzicami podczas ozdabianie drewnianej choinki.

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z rodzicami we wspólnym tańcu na dywanie.

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z nauczycielem siedzących w kole podczas zabaw z literkami.

Zwieńczeniem zajęć było wspólne ozdabianie drewnianej choinki.🎄🎄🎄🎄
Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i miło spędzony czas.❤️🐆❤️