Zajęcia otwarte dla rodziców z grupy Żółwiki.

20 marca w grupie ”Żółwiki” zostały zorganizowane zajęcia otwarte dla rodziców– tematycznie związane z aktualną porą roku. Przedszkolaki pod okiem swoich pań przygotowały program słowno-muzyczny z okazji nadejścia wiosny. Dzieci w specjalnie przygotowanych strojach oraz scenografii recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki o wiośnie. Występ “Żółwików” wywołały radość i wzruszenie wśród rodziców. Maluchy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania, rodzice wspólnie ze swoimi pociechami wykonali prace plastyczne o tematyce wiosennej. Wszystkie prace był bardzo ciekawe, kolorowe i oryginalne.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za przybycie i poświęcony czas.

Zdjęcie przedstawia dzieci w kostiumach wraz z rodzicami na tle dekoracji wiosennej.

Rodzice wraz z dziećmi wykonują ozdobę wiosenną.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w przebraniu myszki pozującą do zdjęcia wraz z rodzicami