Grupa Żółwiki w przedstawieniu pt. „Wiosna jest tuż, tuż..”

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, która  kojarzy się nam wszystkim z przyjemnym ciepłem, pogodnym niebem, soczystą zielenią i różnorodnymi zapachami. Wiosna przywołuje powracające ptaki, budzi uśpione zwierzęta, rozwija kolorowe kwiaty i przynosi nam nową nadzieję. Taki radosny nastrój wprowadziła do przedszkola grupa Żółwiki witając Wiosnę tańcem i piosenką.

Dzieci przedstawiły inscenizację pt. „Wiosna jest tuż, tuż..”   obfitujący w wiersze o pierwszych wiosennych  kwiatach, owadach i innych budzących się do życia zwierzątkach.

Przedszkolaki w barwnych strojach i z uśmiechami na twarzach zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Do obejrzenia przedstawienia  zaprosiły koleżanki  i kolegów z przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Żółwików za współpracę w przygotowaniu strojów na przedstawienie oraz pomoc w utrwaleniu wierszy i piosenek.

Zdjęcie przedstawia stojące w kostiumach dzieci na tle dekoracji wiosennej.

Pozujące do wspólnego zdjęcia dzieci na tle dekoracji .

Pamiątkowe zdjęcie z przestawienia pt: Wiosna jest tuż, tuż”.. z udziałem grup przedszkolnych

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę przebraną za panią Wiosnę i chłopca przebranego za Bociana.

Zdjęcie przedstawia chłopca przebranego za bałwanka.

IMG

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców w przebraniu : Jeżyka i Niedźwiadka.