Zajęcia metodą Orffa oraz nauka gry na fortepianie

Zajęcia muzyczne są bardzo lubiane przez przedszkolaki. Zajęcia te mają wpływ na zdolności muzyczne dzieci i na ich sprawność fizyczną oraz umysłową. Poprawiają pamięć wzrokową i słuchową, koordynację ruchową dzieci. Dzieci uczą się piosenek, prostych układów tanecznych i wzbogacają swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Zyskują umiejętność pracy w grupie, grają na instrumentach muzycznych i mają kontakt z muzyką na żywo.

 

Zajęcia muzyczne są bardzo lubiane przez przedszkolaki. Zajęcia te mają wpływ na zdolności muzyczne dzieci i na ich sprawność fizyczną oraz umysłową. Poprawiają pamięć wzrokową i słuchową, koordynację ruchową dzieci. Dzieci uczą się piosenek, prostych układów tanecznych i wzbogacają swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Zyskują umiejętność pracy w grupie, grają na instrumentach muzycznych i mają kontakt z muzyką na ż