Wyniki konkursu “Jesienny koszyk obfitości”.

Dwa tygodnie temu rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Jesienny koszyk obfitości”, który trwał w terminie od 05.10. 2020r. do 16.10.2020r. Dzieci i ich rodzice zgłosili chęć udziału w konkursie jednak, wyjątkowo w tym roku, ze względu na Covid-19, przygotowali prace konkursowe we własnych domach. „Jesienne koszyki” oraz dary jesieni „witały” gości w domach rodzinnych dzieci, stanowiły ozdoby i dekoracje mieszkań.

Nadsyłając zdjęcia prac konkursowych, rodzice komentowali, że np. ich dziecko osobiście, chętnie i z uśmiechem na twarzy zbierało dary jesieni, wykorzystane materiały przyrodnicze zebrano podczas spacerów w Łazienkach, Lipach oraz w ogrodach dzieci. Rodzice dopisywali, że np. kot jest wykonany z dyni piżmowej itp.

Nagrody i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu: Mieszko z grupy: „Lwiątka”, Paweł i Grześ z grupy „Tygryski”, Oliwier z grupy „Żółwiki”, Klara i Karolina z grupy „Niedźwiadki”, Zosia i Alicja z grupy „Kangurki”, Zosia i Nikodem z grupy „Słoniki” i Kornelia z grupy „Reniferki”.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za wzięcie udziału i serdecznie gratulujemy „twórczych pomysłów”!!!

Konkurs zorganizowały: Mirosława Ławicka i Ewa Raszkowska

Zapraszamy do galerii.

P.s. Zdjęć z nagrodami i dyplomami nie publikujemy ze względu na nieobecność niektórych dzieci.

Przejdź do treści