Wycieczka ” Słoników “

()
1 czerwca w Dzień Dziecka

grupa “Słoniki” wybrała się na wycieczkę do Pałacu w Mortęgach. Przedszkolaki odwiedziły mini zoo w którym miały możliwość zobaczyć różne zwierzęta tj. alpaki, lamy, pawie, papugi, owieczki,  krowy , kucyki i wiele innych. Pani opiekun poopowiadała dzieciom o zwierzętach. Dzieci miały możliwość oprowadzić kucyki po terenie Pałacu.  Przedszkolaki odwiedziły powoziarnie i posłuchały o powozach , które tam się znajdują . Odwiedziliśmy również park , który znajduje się na terenie Pałacu.  Przedszkolaki zjazdy posiłek,  który pozwolił im zregenerować siły.  Na koniec udaliśmy się na plac zabaw na terenie Pałacu.

Dzieci po paru godzinach wróciły do przedszkola,  aby pobawić się z rodzicami . Na placu przedszkolnym . Tu  również nie zabrakło wrażeń. Przedszkolaki  wraz z rodzicami uczestniczyły w wyścigach, przechodziły przez tor z przeszkodami, skakały przez skakankę,  przeciągały linę oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych.  To był mile spędzony dzień 🙂😉🥰🤩🤩
 Kochane Dzieci w Dniu Waszego Święta- Wszyskiego najlepszego przede wszystkim dużo uśmiechu na twarzy 🙂☺😘