Wycieczka do Olsztyna Panterek

Zdjęcie grupowe dzieci biorących udział w wycieczce wraz z paniami.

W piątek 15 grudnia Panterki wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. W pierwszej kolejności odwiedziły Teatr Lalek, gdzie obejrzały interesujący spektakl o Doktorze Proktorze, który musiał uratować święta. Następnym punktem programu była wizyta we Wiosce Św. Mikołaja. Tam zaś Mikołaj wraz z Elfem oprowadzili dzieci po zagrodach, gdzie mogli karmić konie i alpaki Becię i Stefcię. Później był czas na pisanie listów, rozmowę z Mikołajem i ozdabianie pierników. To był miły i radosny dzień.

Zdjęcie grupowe dzieci biorących udział w wycieczce wraz z paniami.

Po lewej stronie znajduje się koń. Na przeciwko niego stoi kilkoro dzieci, trzymają na ręku marchewkę.

Kilkoro dzieci siedzi przy stole, rysują listy do Mikołaja.

Chłopiec opowiada Mikołajki siedzącemu na fotelu, co narysował na kartce. W tle znajdują się inne dzieci.

Kilkoro chłopców siedzi przy stole, ozdabiają pierniki.

Dzieci wraz z paniami, Mikołajem i Elfem pozują do grupowego zdjęcia.