Wiosenny przemarsz

W naszych salach zrobiło się kolorowo za sprawą wiosennych dekoracji, bo już tęsknimy za ćwierkającymi ptaszkami, za zielenią traw, za ciepłym słoneczkiem i za kwiatami w ogródkach. Z utęsknieniem wyczekujemy ciepłych, wiosennych dni. Dzieci z naszego przedszkolaka obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca ale ze względu na pogodę nie mogliśmy świętować tego dnia na świeżym powietrzu. Dzisiaj słoneczna pogody zachęciła nas do przemarszu kolorowym korowodem ulicami naszego miasta. Ruszyliśmy z naszego przedszkola w asyście Policji. Odwiedziliśmy Lubawskie Łazienki, ścieżką edukacyjną przy zewnętrznej stronie murów zamkowych przeszliśmy na Plac 700-lecia, Rynek, a następnie wróciliśmy do przedszkola. Zapraszamy do galerii.