WARSZTATY EKOLOGICZNE – grupa Żółwiki i Niedźwiadki

Dziś w naszym przedszkolu dzieci z grupy Żółwiki i Niedźwiadki miały okazję uczestniczyć w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez pracowników firmy IKEA Industry w Lubawie: p. Jarosław Wiśniewski oraz p. Tomasz Awsiukiewicz.
Wspaniale przygotowane zajęcia, urozmaicone prezentacją multimedialną, filmami edukacyjnymi oraz praktyczne zabawy utrwalające wiedzę spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych przedszkolaków.
Sposób segregacji śmieci bardzo zainteresował przedszkolaków.
Dzieci aktywnie odpowiadały na zadawane pytania związane z tematem spotkania, a w nagrodę otrzymywały upominki oraz przepiękne prezenty dla poszczególnych grup.
Dziękujemy serdecznie za wspaniałe, wartościowe spotkanie.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki i Niedźwiadki pozujące do wspólnego zdjęcia z pracowników firmy IKEA Industry w Lubawie:

IMG

Dzieci segregują śmieci do właściwych pojemników.

IMG

Pracownik firmy IKEA Industry z Lubawy opowiada dzieciom jak należy segregowac odpady

Dzieci z grupy Żółwiki i Niedźwiadki z upominkami ufundowanymi przez firmy IKEA Industry w Lubawie.