W Wielkanocnym nastroju – zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Biedronki

image

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Wspólnie bawiliśmy się z rodzicami przy muzyce, dzieci wykazały się wiedzą na temat symboli wielkanocnych. Zwieńczeniem naszych zajęć było wykonanie świątecznych stroików, które ozdobią wielkanocny stół. Spotkanie było doskonałą okazją dla rodziców do obserwowania swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Dziękujemy rodzicom za obecność oraz zaangażowanie w pracę grupy.

image

Dziewczynka z tatą.

image

Dzieci z rodzicami układają pisanki wg wzoru.

image

Dzieci układają pisanki wg wzoru.

image

Chłopcy wykonują zadanie z pisankami.

image

Dziewczynka z mama wykonuje wielkanocny stroik.

image

Dzieci wraz rodzicami wykonują stroik.

image

Rodzice i dzieci wykonują świąteczne dekoracje.

image

Dzieci i rodzice ze świątecznymi dekoracjami.

Przejdź do treści