Turniej tańca!

DRODZY RODZICE!

W związku z tym, iż Państwa dzieci uczą się ze mną tańca w przedszkolu od miesiąca października, myślę, że naszedł czas by zaprezentować swoje umiejętności. Dlatego też chciałam serdecznie zaprosić dzieci do udziału w:

I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy, który odbędzie się     w dniu 3 marca na Hali Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Dzieci tańczą w parach ustalonych na zajęciach lub dobiorą się przed turniejem (zależy ile osób się zgłosi).

Dzieci zostaną zgłoszone w kategorii do 7 lat klasa H. Opłata startowa wynosi 25 zł os dziecka (płatna przy rejestracji par w dniu turnieju). Każde dziecko otrzyma dyplom, medal, słodki upominek.

Dzieci zatańczą 3 tańce: Walc Angielski, Samba, Polka

Strój:

Chłopcy: biała koszula, czarne spodnie, muszka lub krawat

Dziewczynki: biała bluzeczka, ciemna spódniczka, lub sukienka w jednym kolorze bez wzorów. włosy zaczesane gładko w kok, bez ozdób. Bez biżuterii (typu bransoletki, naszyjniki)!!!

Rodzice i bliscy otrzymają bezpłatne wejściówki na turniej na cały dzień.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00

Rejestracja par: od godz. 9.00

Próbę przeprowadzimy  w piątek 2 marca o godz. 16.30 na hali Gimnazjum.

Proszę o zgłoszenie  udziału dziecka w grupie u Pani nauczycielki do dnia 26 lutego (rano)

Ogłoszenie skierowane do grup dzieci 6 letnich

Więcej informacji: instruktor Julita Drobotko tel. 504 683 882