“Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek”

Dzisiaj dzieci z naszego Przedszkola miały okazję obejrzeć spektakl profilaktyczny „Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek” przedstawiony przez aktorów Teatru Animacji „Magik” z Białegostoku .W spektaklu aktorzy zachęcali dzieci do spożywania warzyw i owoców w codziennej diecie i ograniczanie słodyczy. To interesująca i zabawna opowieść o przygodach małego grubaska Tomcia Łakomczuszka, który objada się od rana do wieczora. Mimo zaleceń Doktora Zdrówko – Tomcio nie chciał słyszeć o jedzeniu warzyw, owoców, higienie i porannej gimnastyce. Zafascynowany słodyczami staje się łatwą ofiarą Czekoladowej Czarownicy. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a na koniec nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Przejdź do treści