Sprzątamy dla Polski

image
Nasze przedszkole wzięło udział w akcji “Sprzątamy dla Polski”. Poprzez konkretne działanie zwróciliśmy uwagę dzieci na ważny temat, jakim jest ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko. Poprzez aktywne działanie przedszkolaki zadbały dzisiaj o czystość lokalnego skrawka naszej Małej Ojczyzny. Zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i worki dzieci  wyruszyły, aby rozpocząć wielkie sprzątanie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem segregowały znalezione śmieci i wrzucały je do odpowiednich worków, utrwalając przy tym kolory pojemników na śmieci i kształtując postawę proekologiczną.
image

Dzieci sprzątają okolicę przedszkola.

image

Dzieci zbierają śmieci.

image

Grupa dzieci z workami do segregacji śmieci.

image

Dzieci zbierają śmieci.

image

Dzieci porządkują otoczenie placu zabaw.

image

Dzieci z workami do segregacji śmieci.

image

Dzieci z workami do segregacji śmieci.

Przejdź do treści