Spotkanie wigilijne u “Krokodylków”

Święta Bożego Narodzenia niosą nam radość z przyjścia małego Jezuska. Jest to również czas, w którym spotykamy się w gronie rodzinnym, dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia. Ten szczególny moment uczciły także dzieci z grupy “Krokodylki”, które wspólnie z rodzicami zasiadły przy wigilijnym stole. Dzieci, odświętnie ubrane, zaprezentowały zebranym program artystyczny. Wiersze i piosenki w pełni oddały charakter nadchodzących Świąt. Nie zabrakło również życzeń i oczywiście prezentów, które specjalnie dla “Krokodylków” przyniósł Święty Mikołaj. Dzięki pomocy i wsparciu rodziców cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom życzymy “Wesołych Świąt”!