Sałatka owocowa w “Reniferkach”

s
“Reniferki” realizując tematykę jesień🍁🍂 w sadzie wymyślały dla siebie owocowe imiona. Wysłuchały wielu zagadek, rozwijały słownictwo oraz ćwiczyły przeliczanie. Przedszkolaki z zakrytymi oczami poprzez zmysł smaku rozpoznawały owoce🍉🍌🍐🍎🥝 z których zrobiły zdrową sałatkę owocową. Doskonaląc zdolności manualne wykonały pracę plastyczną przy użyciu plasteliny.
s

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących na dywanie, przeliczających wybrane emblematy owoców.

s

Zdjęcie przedstawia dzieci rozpoznające jaki to owoc poprzez zmysł smaku.

s

Zdjęcie przedstawia dzieci rozpoznające jaki to owoc poprzez zmysł smaku.

s

Zdjęcie przedstawia dziewczynki prezentujące swoje prace plastyczne.

s

Zdjęcie przedstawia chłopców prezentujących swoje prace plastyczne.

Przejdź do treści