“Reniferki” z wizytą w Bibliotece

biblio
W minionym tygodniu tematem przewodnim zajęć było kształtowanie świadomości na temat książek. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Dzieci z zaciekawieniem oglądały kolorowe czasopisma oraz książki. Takie spotkania umożliwiają bezpośredni kontakt z książką i rozbudzają zainteresowania czytelnicze. Dzieci wykonały również własne książeczki i opowiadały swoje ulubione bajki. Serdecznie dziękujemy Paniom z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Teofila Ruczyńskiego w Lubawie za poświęcony czas i wprowadzenie w świat książki.
biblio

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci oglądających czasopisma w czytelni.

biblio

Zdjęcie przedstawia dzieci w bibliotece oglądające książki pokazywane przez Panie bibliotekarki.

biblio

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci oglądających książki.

biblio

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci wykonujących własne książeczki.

Przejdź do treści