REKRUTACJA

Komisja Rekrutacyjna Przedszkola Miejskiego w Lubawie podaje listę kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego w Lubawie

Dyrektor Magdalena Pankowska zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym  informuje, że do dnia 10.05.2017 r. rodzic kandydata potwierdza wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. (Gabinet nr 5)

Rocznik 2011

 

1.Banacka Zuzanna

2.BreńskiBartłomiej
3.Kujawska Jagoda
4.Mazur Maria
5.Mazurowska Lena
6.Obuchowski Bartosz
7.Rybiński Maciej

8.AmeliaRykaczewska

9.Winiarski Bartosz

10.WilczyńskiAleksander

11.Mroczek Adam

12.Kowal Paweł

13.Ciechowicz Ignacy

 

 

Rocznik  2012

1.Banacka Oliwia                       22. Żuralski Fabian

2.Flaszyńska Karolina                23. Dzik Allan
3.Józefowicz Dorota
4.Józefowicz Tymon
5.Karczewski Alan
6.Kłosowski Miłosz
7.Kniaźnikiewicz Agata
8.Kołecki Gabriel, Jakub
9.Laskowska Paulina
10.Licznerska Lena
11.Licznerski Ksawery
12.Ochlak Oskar
13.Rogowski Miłosz
14.Różański Franciszek
15.Rybicki Igor
16.Więckowski Marcel
17.Zieliński Piotr
18.Zwoliński Wiktor
19.Zegadło Patryk
20.Żuralska Nadia
21.Łukaszewski Szymon
Rocznik 2013
1.Banacki Adam
2.Bogusz Zofia Marta
3.Chołaściński Łukasz
4.Frejnik Fabian
5.Grabowska Lena
6.Hładczuk Julian
7.Jędraszek Szymon
8.Karbowska Nikola
9.Kawałkowski Jakub
10.Kotłowska Lena
11.Kozłowski Wojciech
12.Lewalska Zofia Ewa
13.Markowska Kinga
14.Nikiel Arkadiusz
15.Pawłowski Konrad
16.Rybicki Oskar
17.Szefler Iwo
18.Śliwiński Jędrzej
19.TruszczyńskaWeronika
20.Tuszyński Bartłomiej
21.Wąsiewski Aleksander
22.Zieliński Alan
23.Tański Mikołaj
24.Szauer Wojciech
25.Zakrzewska Agata

26. Bukowska Zuzanna

Rocznik 2014

1.Baran Hanna

2.Bielakow Tadeusz
3.Bielicka Wiktoria
4.Caban Aleksander
5.Długokęcka Jagoda
6.Drzymalski Ksawery
7.Filarski Marcel
8.Flaszyński Natan Michał
9.Garnek Nadia
10.Garwacki Adam
11.Grodzicka Sara
12.Hładczuk Marcelina
13.Idziak Ewelina
14.Jackiewicz Klara
15.Jędrzejewska Natalia
16.Kamiński Wojciech
17.Kasprowicz Paula
18.Kłosowski Miłosz
28.Piotrowicz Hanna
19.Kowalczyk Karol
20.Kowalewski Jakub

 

Rocznik 2014

21.Kowalska Kalina Łucja
22.Kowalski Krystian
23.Laskowska Amelia
24.Laskowska Zuzanna
25.Nidzworski Kacper
26.Ochlak Mikołaj
27.Pacholski Karol
29.Raduszewska Agnieszka
30.Reński Łukasz
31.Rowińska Zuzanna
32.Socha Jakub
33.Sowiński Aleksander
34.Spiżewski Mateusz
35.Szmelter Jakub
36.Szweżyk Hubert
37.Wandzlewicz Karolina
38.Witkowska Antonina
 

39.Wroszkowska Hanna

 

 Rocznik 2015
1. Nojman Kacper
2.Kulwicki Jan
3.Łożyński Filip
4.Grubalska Hanna
 KANDYDACI NIEZAKWALIFIKOWANI: BRAK