Przedszkolny konkurs plastyczny pt. ,, Miś z recyklingu”

Na początku listopada zespół do spraw ekologii ogłosił przedszkolny konkurs plastyczny pt. ,, Miś z recyklingu”. Każda grupa miała za zadanie wykonać misia z wykorzystaniem materiałów odpadowych. Nasi przedszkolacy razem z wychowawcami wykonali prace na medal. Dzieci poznały również sposób wykorzystania różnorodnych materiałów do stworzenia pięknych i niepowtarzalnych prac plastycznych. Misie będą ozdobą obchodów Dnia Pluszowego Misia, który już jutro.  Za udział w konkursie każda grupa otrzymała nagrody – puzzle, gry, układanki, loteryjki i zabawki, a  sponsorem nagród był Urząd Miasta w Lubawie, wydział ochrony środowiska.

Przedszkolacy, dyrektor i wychowawcy składają serdeczne podziękowanie za przekazane środki na ten cel. Dziękujemy!! Zapraszamy do galerii.

Przejdź do treści