Projekt ,,Od dzieciaka do przedszkolaka rozpoczęty”

DSC 0833

18 listopada rozpoczęliśmy realizację projektu „Od dzieciaka do przedszkolaka”. Nadrzędnym celem naszych działań jest tworzenie dzieciom warunków do łatwej adaptacji w przedszkolu.

Dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w zabawach integracyjnych prowadzonych przez wychowawców grup Skrzaty, Kaczorki i Żabki. Maluszki miały możliwość nawiązania relacji z rówieśnikami, a rodzice mogli obserwować i wspierać swoje dziecko w nowych jak dotąd sytuacjach. Pobyt w przedszkolu stwarza dzieciom nowe możliwości poznawcze, odkrywa świat, jakiego maluch nie znał i stwarza możliwość poznania i doświadczenia go i co najważniejsze wbudowania we własny światopogląd.

Następne spotkanie odbędzie się w grupie Misie 24 listopada. Serdecznie zapraszamy.

Koordynator projektu

Marlena Ornowska

Przejdź do treści